• Finansinių ataskaitų auditas;
  • Kitos audito, užtikrinimo ir susijusios paslaugos;
  • Europos Sąjungos fondų finansuojamų projektų auditas;
  • Mokestiniai tyrimai;
  • Reorganizavimo projektų įvertinimas;
  • Mokesčių planavimo ir apskaičiavimo konsultacijos;
  • Verslo konsultacijos.

Mūsų kompanija siūlo įvairias audito, apskaitos bei mokesčių planavimo ir apskaičiavimo paslaugas įvairių dydžių ir verslo sričių klientams: nuo stambių bendrovių grupių iki vieno asmens įmonių.

Būdami licencijuota audito kompanija, mes atliekame oficialų, nepriklausomą finansinių ataskaitų auditą. Mes tikime, kad kuo daugiau žinosime apie Jūsų verslą, tuo daugiau galėsime prisidėti prie jo sėkmės. Mūsų požiūriu auditas yra pagrindinė priemonė, leidžianti mums suvokti Jūsų verslo aplinką. Audito metu gauta informacija kartu su metinėmis ataskaitomis tampa papildomu kliento verslo valdymo įrankiu, galinčiu nulemti verslo sėkmę ar nesėkmę ateityje.

Mes teikiame konsultacijas visais gyventojų, bendrovių ir tarptautinio apmokestinimo klausimais. Mūsų mokesčių specialistai puikiai žino Lietuvos Respublikos mokesčių sistemą, reguliariai seka visus įstatymų ir kitų norminių aktų pakeitimus, todėl gali suteikti Jums kvalifikuotas ir savalaikes konsultavimo ir planavimo paslaugas šioje sudėtingoje ir painioje srityje.

Naudodami pažangias sistemas, mes galime paruošti ataskaitas, remdamiesi Jūsų padarytais įrašais, laikydamiesi įmonių įstatymų ir priimtos praktikos. Mes galime ruošti reguliarias valdymo ataskaitas ir atlikti jų analizę, taip padėdami Jums suprasti savo verslą.

Taip pat mes teikiame patarimus verslo organizavimo bei investicijų klausimais, daugiausia specializuodamiesi apskaitos ir mokesčių planavimo srityse. Mes siekiame gerai suvokti Jūsų verslo specifiką ir suteikti Jums profesionalias ir kaštų požiūriu efektyvias paslaugas, atitinkančias konkrečius Jūsų poreikius.