Kas mes esame?

Mūsų kompanija įkurta 2000 metais. Jos steigėjai – licencijuoti Lietuvos Respublikos auditoriai Arvydas Dalikas ir Eglė Žiemienė. Nuo 1992 m. Audito UAB „In salvo“ partneriai dirbo privačiais konsultantais. Valstybei pradėjus licencijuoti auditorių veiklą 1996 m. Arvydas Dalikas ir Eglė Žiemienė gavo Lietuvos Respublikos auditorių licencijas. Auditorius Arvydas Dalikas yra ilgametis LAR audito kokybės kontrolės komiteto narys. Bendrovė 2004 – 2018 m. laikotarpiu buvo tarptautinės nepriklausomų audito, apskaitos ir konsultacinių firmų asociacijos MGI Worldwide, apimančios veiklą daugiau kaip 80-yje pasaulio šalių, nare.

Bendrovė ir jos auditoriai yra Lietuvos Auditorių rūmų nariai. Šiuo metu Audito UAB „In salvo“ dirba šeši atestuoti auditoriai ir profesionali auditorių padėjėjų komanda, turinčių universitetinį išsilavinimą ir 3-10 metų auditoriaus padėjėjų darbo stažą. Iš viso bendrovėje esame įvairios patirties 39-ųjų žmonių komanda.

Mūsų komanda garantuoja profesionalias ir unikalias paslaugas savo klientams. Unikalias todėl, kad mes suderiname mažos įmonės darbo metodus ir asmeninius kontaktus bei stambios organizacijos tarptautinį akiratį. Teikiant apskaitos paslaugas, kiekvienam klientui yra paskiriamas partneris su padėjėjais, kurių tikslas – kuo geriau suvokti kliento verslą, individualius poreikius ir dirbti taip, kad klientas gautų maksimalią naudą. Partneris bus tiesiogiai atsakingas už Jūsų veiklą ir visada bus Jūsų pirminis kontaktas.

Kuo mes skiriamės nuo kitų?

Darbo su savo klientais pobūdžiu. Mes tvirtai tikime, kad galime Jums pasiūlyti aukščiausios kokybės paslaugas tik gerai pažindami Jūsų verslą ir žinodami Jūsų individualius poreikius. Pradžioje partneris išsamiai susipažįsta su Jūsų veikla ir sukuria paslaugą, tiksliai atitinkančią Jūsų siekius ir poreikius. Dėl to mes stengiamės su Jumis palaikyti pastovų ryšį. Partneriui padeda klientų aptarnavimo komanda, atitinkanti aukščiausius profesionalumo standartus. Savo darbe mes naudojame naujausias informacines technologijas, kurios užtikrina greitesnį aptarnavimą mažesnėmis sąnaudomis ir leidžia mums aktyviau dalyvauti vystant mūsų klientų veiklą.