Ar Jūs galite suteikti būtent tą paslaugą, kurios man reikia?
Visa mūsų veikla grindžiama paslaugų teikimu. Mes įsiklausysime į kliento poreikius ir lūkesčius ir, jei negalėsime jų patenkinti, tai taip ir pasakysime. Laimei, taip atsitinka labai retai.

Ar galiu kreiptis į Jus dėl specifinio (konkretaus) patarimo?
Taip. Šiais laikais būti buhalteriu reiškia daugiau nei tik pateikti tam tikrus skaičius kartą per metus. Mūsų klientai kreipiasi į mus, prašydami įvairaus pobūdžio patarimų, pradedant klausimu, kaip geriausiai investuoti lėšas į naują biznį, ir baigiant prašymu patarti pasirenkant pensijų fondą.

Ar Jūs galite sumažinti mano mokamus mokesčius?
Mes padarysime viską, ką galime! Nė viena įmonė (ar gyventojas) nenori mokėti daugiau mokesčių nei ji privalo, ir tai yra teisinga. Yra daug teisėtų priemonių, padedančių sumažinti mokesčių naštą, ir mes stengiamės padėti savo klientams jomis pasinaudoti.

Ar turi reikšmės tai, kad mes įsikūrę ne visiškai arti Jūsų?
Mes turime klientų visoje Lietuvoje. Šiuo metu dauguma žmonių gali laisvai naudotis telefonais, faksais ir elektroniniu paštu, taigi palaikyti ryšį yra paprasta.

Ar Jūsų paslaugos brangios?
Tai priklauso nuo to, su kuo Jūs mus lyginate. Palyginus su 4 didžiausiomis apskaitos įmonėmis, mūsų paslaugos yra labai prieinamos. Tačiau palyginus su individualiai namuose dirbančiu apskaitininku, mūsų paslaugos būtų brangios. Viskas priklauso nuo to, kokio lygio paslaugų Jums reikia, ir kaip ir visur kitur, Jūs gausite tai, už ką mokate.

Ar Jūs taikote fiksuotus įkainius?
Mes stengiamės su klientu palaikyti ilgalaikius santykius, todėl, kai tik įmanoma, siūlome konsultacinį aptarnavimą už pastovų mėnesinį mokestį.

Ar Jūsų įkainiai padidės po pirmųjų metų?
Mes „nesupirkinėjame” klientų. Mažos kainos nustatymas pirmiesiems metams, o po to jos didinimas nėra geras pagrindas ilgalaikiams, abipusiai naudingiems santykiams, taigi mes taip nedarome.