Mūsų bendrovė teikia paslaugas plačiam klientų ratui, pradedant mažomis įmonėmis, individualiai dirbančiais profesionalais ir baigiant didelėmis akcinėmis bendrovėmis bei nepelno organizacijomis, tokiose verslo srityse, kurios apima gamybos, prekybos, paslaugų sferą, finansinius tarpininkus, advokatus, kolektyvinius intelektinės nuosavybės administratorius ir ūkininkus.

Mūsų patirtis, žinios, atsakingas požiūris bei entuziazmas gali prisidėti prie Jūsų verslo sėkmės!

Mūsų tikslai

MGI Global Expertise

  • Teikti profesionalius, kūrybingus ir savalaikius patarimus
  • Teikti konkrečias, kliento veiklos ypatumus atitinkančias paslaugas
  • Aktyviai dalyvauti vystant mūsų klientų veiklą
  • Visur ir visada siekti maksimalios kokybės
  • Tikėti kiekvieno mūsų kliento sėkme

Kodėl mūsų klientams svarbu, kad mes esame MGI Worldwide dalis

Asmeninis dėmesys

MGI Worldwide tinklo firmų narių partneriai rūpinasi savo klientais asmeniškai. Tinkle mes kuriame artimus draugiškus tarpusavio santykius, paremtus lojalumu, pagarba ir patirtimi, kuria dalijamės. Klientams mes siūlome asmeninį dėmesį, ko paprastai nebūna didelėse firmose.

Patirtis versle

MGI Worldwide narės yra vidutinio dydžio įmonės. Mes, kaip ir mūsų klientai, susiduriame su kasdieniniais verslo iššūkiais, ir tikrai žinome, ką reiškia būti versle. Mes suprantame jūsų verslo pobūdį ir siekius, ne tik jūsų buhalteriją.

Globalumas

MGI Worldwide narės yra įsikūrusios visuose žemynuose ir beveik kiekviename pagrindiniame pasaulio ekonominiame centre. Šiandien MGI Worldwide sudaro 76 valstybių nariai, bet rytoj jų gali būti daugiau. Kad ir kokie sudėtingi būtų klientų reikalavimai, kas nors iš MGI visuomet turės kompetencijos padėti.

Daugiau apie MGI Worldwide rasite: www.mgiworld.com